Skip to content

Cesta přírodou Voděradských bučin zaměřená na poznání nových přátel a známostí vycházející z konceptu Lesní mysl.

Kde: Voděradské bučiny

Kdy: 22/9/2024

Čas: 10,00 -16,00

Věková kategorie: 38-52 let

Pro všechny, kdo mají chuť vyzkoušet nový způsob seznamování, více se poznat, dovědět se něco o sobě i o tom druhém, popovídat si, naslouchat si a pobavit se v krásné přírodě a u společného pikniku.

Relaxace a uvolnění v bezpečném prostoru
Rozmanitý a pestrý terén
Čas strávený s podobně naladěnými lidmi

Pojďte strávit podzimní dopoledne ve společnosti podobně naladěných lidí, poznejte nové tváře a současně se potkejte i sami se sebou.

• 5-8 žen a 5-8 mužů
• Předem vyzkoušená trasa kolem 6 km
• Povídání ve dvojicích i ve skupině a Lesní mysli
• Zábava, radost, výlet, piknik
• Poznávání se v bezpečném prostoru

Jak to bude probíhat?
Na cestě vytvoříme společně laskavé důvěrné prostředí, kde každý může být „sám sebou“. Nejedná se o klasickou variantu seznamky. Velkou roli zde má sama příroda, les, kde je možné se uvolnit, být ve své autenticitě a poznávat se mnohem přirozeněji než v kavárně či kině. Během cesty vás budeme jemně provázet, objeví se prvky speed datingu (rychlého rande), vyzkoušíte si prvky konceptu Lesní mysl a nenuceně se tak budete poznávat s ostatními. V polovině cesty vás pozveme ke společnému pikniku – každý, kdo bude chtít, může přispět něčím dobrým ke společnému “stolu”.

Abychom ochránili vaše soukromí, požádáme každou ženu, aby si předem zvolila přezdívku s názvem květiny, a muže, aby si zvolil přezdívku s názvem stromu.

Ke konci setkání napíše každý z účastníků, které protějšky ho zaujaly, a tam, kde se preference protnou, účastníky propojíme emailem. Na Lesní seznamce vznikají nová přátelství, kamarádství i partnerství.

A pokud to náhodou neklapne?

Pak alespoň poznáte krásné místo, protáhnete se na čerstvém vzduchu a seznámíte se s tím, co je Lesní mysl a poznáte více sami sebe.

Na akci je potřeba se přihlásit předem na email: bara@herbara.cz
Cena včetně jednoduchého společného pikniku je 1 290 Kč.

Přihlášeným účastníkům pošleme pár dní před začátkem podrobnější informace, včetně doporučení k vybavení do terénu. Akce se bude konat za každého přiměřeně dobrého počasí, proto ji doporučujeme těm, kterým je příroda blízká.

Pro představu, co čekat od Lesní seznamky, mrkněte na na můj blog

Více k metodě Lesní mysl

Těšíme se na vás!

Bohatý piknik
Krása podzimního lesa