Skip to content

“Uvědomila jsem si jak velký je rozdíl mezi tím, když si cvičení zkouším sama a nebo když je praktikuji s ostatními pod vedením lektorky. Je to velký rozdíl a stojí to za to. Ten účinek je mnohem větší. A moc důležitá pro mě byla síla naší skupinky. Slyšet a vnímat ostatní a být součástí.”

Veronika

“Provázení Báry Lesní myslí je náramné plynutí a zároveň bezpečné obejmutí v náruči přírody. Jsi pro mne velikým vzorem, jak předávat Lesní mysl dál. Děkuji.” 

Lenka

 “Celou včerejší cestu Lesní mysli jsem si náramně užil a splnila moje očekávání. Představení konceptu i jednotlivých cvičení bylo naprosto srozumitelné a přehledné, a přitom velmi pestré, podporující a osobní. Děláš to dobře! 🙂 Byl to pro mě moc příjemně strávený čas.”

Honza

“Ve mně to ještě všechno doznívá. Děkuji za laskavé plynulé vedení. Moc se mi to líbilo a celé dvě hodiny jsem si užila.”

Petra

“Odnáším si klid a přestala mě bolet hlava. Jsem moc ráda, že jsem se na Lesní mysl vydala.”

Andrea

“Děkuji za všechna cvičení, hlavně to poslední Strom vděčnosti je moc důležité. Pravidelně si uvědomit, kolik toho v životě máme a co nám funguje.”

Petra

“Děkuji za milé odpoledne s tebou a Lesní myslí, pořád se k tomu zážitku vracím. Velmi oceňuji tvou „choreografii“ jednotlivých cvičení, krásně na sebe navazovala a zároveň člověku umožňovala dostat se hlouběji k sobě.”

Táňa

“Děkuju za krásný den 🙂 Naladila jsem se na příjemnou vlnu, odpočala si a načerpala sílu do dalších dní. Vybrala jsi krásné místo, sešla se skvělá parta a bylo mi v tom moc dobře.” 

Katka