Skip to content

Zážitková cesta zaměřená na poznání nových přátel a známostí vycházející z konceptu Lesní mysl.

Kde: Brno – Soběšice

Kdy: 13/4/2024, věková kategorie 40-55 let

14/4/2024, věková kategorie 25-45 let

Čas: 10,00-16,00

Pro všechny, kdo mají chuť vyzkoušet nový způsob seznamování, více se poznat, dovědět se něco o sobě i o tom druhém, popovídat si, naslouchat si a pobavit se v krásné přírodě a u společného pikniku.

Pojďte strávit jarní dopoledne ve společnosti podobně naladěných lidí, poznejte nové tváře a současně se potkejte i sami se sebou.

Setkání s podobně naladěnými lidmi

• 5-8 žen a 5-8 mužů
• Předem vyzkoušená trasa kolem 5 km
• Prvky speed datingu a Lesní mysli
• Zábava, radost, výlet, mindfulness
• Poznávání se v bezpečném prostoru

Jak to bude probíhat?
Na cestě vytvoříme společně laskavé důvěrné prostředí, kde každý může být „sám sebou“. Nejedná se o klasickou variantu seznamky. Velkou roli zde má sama příroda, les, kde je možné se uvolnit, být ve své autenticitě a poznávat se mnohem přirozeněji než v kavárně či kině. Během cesty vás budeme jemně provázet, objeví se prvky speed datingu (rychlého rande), vyzkoušíte si prvky konceptu Lesní mysl a nenuceně se tak budete poznávat s ostatními. V polovině cesty vás pozveme ke společnému pikniku – každý, kdo bude chtít, může přispět něčím dobrým ke společnému “stolu”.

Abychom ochránili vaše soukromí, požádáme každou ženu, aby si předem zvolila přezdívku s názvem květiny, a muže, aby si zvolil přezdívku s názvem stromu.

Ke konci setkání napíše každý z účastníků, které protějšky ho zaujaly, a tam, kde se preference protnou, účastníky propojíme emailem. Na Lesní seznamce vznikají nová přátelství, kamarádství i partnerství.

Relaxace
Společný piknik
Výlet v krásném prostředí
Osvěžení
Klid a uvolnění
Sdílení a naslouchání

A pokud to náhodou neklapne? Pak alespoň poznáte krásné místo, protáhnete se na čerstvém vzduchu a seznámíte se s tím, co je Lesní mysl.

Na akci je potřeba se přihlásit předem na email: suvlenka@gmail.com
Cena včetně jednoduchého společného pikniku je 1 290 Kč.

Přihlášeným účastníkům pošleme pár dní před začátkem podrobnější informace, včetně doporučení k vybavení do terénu. Akce se bude konat za každého přiměřeně dobrého počasí, proto ji doporučujeme těm, kterým je příroda blízká.

Více k metodě Lesní mysl

Těšíme se na vás!